نکات کلیدی سریع ترین راه فروش خانه

به فروش رفتن سریع ملک یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد در زمان فروش است اگر شما هم قصد فروش سریع ملکتان را بدون تخفیف دارید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید. تا با نکات بسیار مهمی در این زمینه آشنا شوید.

 

1_در ذهن مشتری ایده پردازی کنید:

اگر در زمان بازدید از خانه متوجه شدید که خریداران با معماری داخلی مشکل دارند و یا بخشی از خانه را نمی‌پسندند می توانید به آن ها ایده تغییر و جابه جایی بدهید. با توجه به شناختی که از ملک خود دارید می توانید ایده های مفیدی را جهت بازسازی و یا تغییر دکوراسیون در ذهن مشتری ایجاد کنید.

2_خانه را برای بازدید کاملا آماده کنید:

قبل از بازدید مشتری فضای خانه را کاملا آماده و خانه را از دید مشتری و هر سلیقه ای نگاه کنید معمولا بیشتر خریداران در زمان بازدید، همه جای خانه را بررسی می‌کنند. بنابراین از اتاق خواب ها و سرویس های بهداشتی غافل نشوید. قبل از بازدید از تمیز بودن سرویس های بهداشتی مطمئن شوید و حتما از خوشبو کننده های محیط استفاده کنید.

3_تعمیرات لازم را در حد امکان انجام دهید:

هر جایی از خانه که احساس کردید نیاز به تغییر و یا تعمیر دارد را انجام دهید.یکی از بخش‌های مهمی که در زمان فروش و یا رهن و اجاره ملک باید به آن توجه کنید، دیوارها و تمیز بودن آنهاست. با رنگ آمیزی دیوارها می‌توانید توجه مشتری را تا حد بسیار زیادی جلب کنید. نکته بعدی که می تواند در زمان فروش مخصوصا فروش ملک های قدیمی مهم باشد، تعویض در و پنجره‌ است. در واقع با عوض کردن در و پنجره های قدیمی ارزش و امنیت ملک را بالا می برید.

 

4_از مشاور املاک راهنمایی بگیرید:

حضور یک مشاور املاک حرفه‌ای و مورد اعتماد می‌تواند روند فروش ملک شما را سریع‌تر کند و به بهترین شکل ممکن ملک شما را به فروش برساند. در نتیجه حتما از راهنمایی های مشاورین املاک در زمان فروش ملک استفاده کنید.

5_پارکینگ را به هیچ عنوان در زمان فروش حذف نکنید:

داشتن پارکینگ جز مزیت های یک ملک است که توجه خریدار را جلب میکند  به این نکته توجه کنید که فروش پارکینگ به صورت جدا می تواند روند فروش ملک را به تاخیر انداخته و کار شما را دشوار کند. در نتیجه اگر زمان در فروش خانه برای شما حائز اهمیت است، پارکینگ را حذف نکنید.

6_انتخاب مناسب ترین روش تبلیغاتی:

 

یکی از شیوه های تبلیغاتی که می تواند در فروش سریع خانه به شما کمک کند تبلیغات ودرج آگهی در وب سایت های تخصصی درج آگهی املاک است. این روزها با توجه به مشغله داشتن مردم و کمبود وقت بیشتر حواس‌ها متمرکز در تبلیغات هوشمندانه و تخصصی است. پیشنهاد ما برای تبلیغات فروش و یا رهن و اجاره ملک شما استفاده از وب سایت تخصصی درج آگهی املاک بزرگ پونک است.

املاک بزرگ پونک یک وب سایت تخصصی در زمینه‌ی درج آگهی املاک است که به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان و به راحتی ملک خود را آگهی کنید. به علت تخصصی بودن وب سایت املاک بزرگ پونک شانس بازدید از آگهی شما و پیدا شدن مشتریان واقعی دو برابر می‌شود.

در نهایت فروش ملک یک امر بسیار مهم و تخصصی می باشد که زمان هم برای فروش می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد اگر شما هم قصد دارید تا در سریع ترین زمان ملک خود را بفروشید حتما به این موارد دقت کنید:

_در ابتدا با یک مشاور املاک مورد اعتماد مشورت کنید

_از وب سایت های تخصصی برای درج آگهی خود استفاده کنید

_پارکینگ و انباری را حذف نکنید

_ملک خود را در اولین فرصت بازسازی کنید در صورت نیاز

همه راه های فروش یک واحد را از املاک بزرگ پونک بخواهید تا در سریعترین زمان ملک شما را به بهترین شرایط به فروش برسانیم.

 

 

 

 

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه